Ulusal Öğretim Ödülleri 2022 gümüş kazananları açıklandı


Birleşik Krallık’ın dört bir yanından seçkin öğretmenler, destek personeli ve okul liderleri ödül töreninde onurlandırıldı. Pearson Ulusal Öğretim Ödülleri öğrencilerinin hayatlarını değiştirmeye olan bağlılıkları için.

Toplam 80 kazanan gümüş ödül aldı ve isimleri Ulusal Öğretmenlere Teşekkür Günü ile aynı zamana denk gelecek şekilde açıklandı.

Gümüş ödül kazananlar (tam liste aşağıda) şimdi 16 altın ödülden birini kazanmak için kısa listeye alınacak.

Finalin kazananları sonbaharda The One Show’da, bir hafta sürecek olan ve her gece ödül kazanan ünlü yüzlerin törenle izlendiği bir eğitim kutlamasında açıklanacak.

öğretim ödülleri
Zahavi

Eğitim sekreteri Nadhim Zahawi, eğitim personelinin ülke genelinde yaptığı işlerin “hiç bu kadar önemli olmamıştı ve bu nedenle bu günü onları kutlamak için almamızın doğru olduğunu” söyledi.

“Çocuklarımızı ve gençlerimizi potansiyellerini gerçekleştirmeleri için destekleyen inanılmaz eğitimciler dünyanın en iyilerinden bazıları ve onlarla çalışmaktan ayrıcalıklı hissediyorum.

Öğrencileri, toplulukları ve bir bütün olarak ülke için yaptıkları her şey için hepsine teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Dame Helen Mirren, David Walliams, Dame Joanna Lumley, Edith Bowman, Rob Biddulph ve Emilia Fox, ülkeyi bugün okul personeline haraç ödemeye çağıranlar arasında.

‘Okul hayatımıza dokundu’

Teaching Awards Trust’ın yazarı ve başkanı Michael Morpurgo şunları söyledi: “Birçoğumuz için, hayatımızı değiştiren, zor ve zor zamanlar boyunca yanımızda olan, düştüğümüzde bizi ayağa kaldıran okulda birileriydi. , sesimizi bulmamıza yardımcı oldu, en çok ihtiyacımız olduğu anda bize güven verdi ve o zamandan beri takip ettiğimiz bir yola bizi koydu.

“Kim olursak olalım okul hayatımıza dokundu ve çocukluğumuzda merkezi bir rol oynadı. Okul, öğrenmekten çok daha fazlasıdır ve bunu şimdi her zamankinden daha fazla görüyoruz. Okullar gerçekten de toplumlarımızın atan kalbidir.”

Pearson İngiltere’deki okulların genel müdürü Sharon Hague, gümüş ödül kazananları “inanılmaz başarılarından” dolayı kutladı.

“Hepsi kendileriyle gurur duymalı. Ve okullarımızı ve kolejlerimizi gerçekten çok özel kılan bu ülkedeki tüm inanılmaz eğitimcilere ve destek personeline teşekkür ederim.”

İşte gümüş kazananların tam listesi.

Randstad Education tarafından desteklenen İlkokulda Yılın Öğretmeni Ödülü

Abi Hopson, İngiltere İlköğretim Okulu St Nicholas Kilisesi

Amy Earl, Newport İlkokulu

Kira Redmond, Aziz Petrus İlköğretim Okulu, Farnworth

Melanie Burgess, Lincoln Birchwood Genç Okulu

Nicola Richards, Caegarw İlkokulu

Nicole Alexandru, Millbrook İlköğretim Okulu Ana Sınıfı

Philippa Jovanovic, Coughton CofE İlkokulu

Rebecca Murton, Castercliff İlköğretim Akademisi

Nord Anglia tarafından desteklenen bir Ortaokulda Yılın Öğretmeni Ödülü

Caitlin Hayward, Hertfordshire & Essex Lisesi ve Bilim Koleji

Cathy Bowen, Woodkirk Akademisi

Esmeralda Salgado, Kral Ely

Michelle Butler, Hockerill Anglo-Avrupa Koleji

Sarah Maile, Sandbach Lisesi ve Altıncı Form Koleji

Susan Sharpe, Southam Koleji

Tara Salonu, Köknar Vale Okulu

Hays Education tarafından desteklenen Bir İlköğretim Okulunda Yılın Başöğretmeni Ödülü

Helen Stott, Allerton CE İlköğretim Okulu

Hilary Cook, Highfields İlkokulu

Steven Brown, Clwyd Community İlkokulu

Hays Education tarafından desteklenen bir Ortaokulda Yılın Başöğretmeni Ödülü

Andrew O’Neill, All Saints Katolik Koleji

Andy Johnson, Okumada Kızlık Erlegh Okulu

Ann Webb, Ysgol John Bright

Grainne McLaughlin, Ağ Geçidi Akademisi

Homeira Zakary, George Eliot Akademisi

John Weir, Holywell Lisesi / Ysgol Treffynnon

Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen Yaşam Boyu Başarı Ödülü

Angela Williams, Huddersfield Yeni Koleji

Carolyn Robson, Mead Eğitim Vakfı

Jackie Gray, Outwood İlköğretim Akademisi Ledger Lane

Neville Beischer, Wright Robinson Koleji

Nicholas Capstick OBE, Drove İlkokulu

Sukhbir Farar, Hamstead Hall Akademisi

İsimsiz Kahramana Ödül

Bill Charnley, St Joseph’s RC Lisesi

Carolynn Southcombe, Cottingham CofE İlkokulu

Christan Upton, Tarleton Community İlkokulu

Juliet Demetriou, Ağaçkakan Salonu Akademisi

Matt Sanderson, Highlees İlkokulu

Nicki Burgess, Welland Park Akademisi

Rachel Andrews, Lordswood Okulu

Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen Yılın En İyi Yeni Öğretmeni Ödülü

Jack Andrews, Middlestown İlköğretim Akademisi

Rebecca Spence, Batı Kirby Konut Okulu

Sarah Walker, Carlton Mills İlköğretim Okulu eskiden Lister İlköğretim Okulu

Simon Wheatcroft, Outwood Academy Adwick

Yılın Öğretim Asistanı Ödülü

Arlene Dilloway, Latton Green İlköğretim Akademisi

Danielle Aubrey, Moorcroft Okulu

Esta Bernardini, Üniversite Akademisi Keighley

Margaret Mullan, St Mary’s Gramer Okulu

Fark Yaratma Ödülü – PiXL tarafından desteklenen Yılın İlkokulu

Marshfield İlköğretim Okulu, Bradford

Port Ellen İlköğretim Okulu, Islay Adası

St Mary’s CE İlköğretim Okulu, Stoke on Trent

Fark Yaratma Ödülü – PiXL tarafından desteklenen Yılın Ortaokulu

Alperton Toplum Okulu, Wembley

Limavadı Lisesi

Northampton Akademisi

Our Lady & St. Patrick Lisesi, Dumbarton

Regent Lisesi, Londra

Ortaklık Yoluyla Etki Ödülü

İlham Veren Değişim: Whitefield School, Imperial College Healthcare NHS Trust ve Royal Central School of Speech and Drama – Whitefield School arasındaki işbirliği

KYRA – Mount Street Akademisi

Royal Opera House: Coventry’de Yaratıcılık ve Dans Ortaklığı – Earlsdon İlkokulu

VI6 – Clacton İlçe Lisesi

Özel İhtiyaç Eğitiminde Mükemmellik Ödülü

Andrew Sanders, Moorcroft Okulu

Ben Rowe, Chiltern Way Akademisi Prestwood Kampüsü

Helen Shepherd, Sağırlar Derbisi Kraliyet Okulu

Janice Mitchell, Appleford Okulu

Nord Anglia tarafından desteklenen Yılın Dijital Yenilikçisi Ödülü

Alex More, Shaftesbury Okulu

Cheryl Shirley, Cheam Common Junior Academy

Fiona Mossman, Mearns İlkokulu

Jenny Hinton, Parkdale İlkokulu

Kalam Neale, Barnsley Koleji

Sarah Clark, Queen Anne Lisesi Dunfermline

Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen Yılın İlk Yıllar Takımı Ödülü

Dollymixtures Kreş İlk Yıllar Ekibi

İlk Yıllar Ekibi Over The Rainbow Kreş’te

Redgate Community İlkokulundaki İlk Yıllar Takımı

Wellfield Bebek ve Anaokulunda İlk Yıllar Ekibi

Orman Okulu Ekibi Watermead Kreş’te

Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen Yılın FE Öğretim Üyesi Ödülü

Dominic Whelan, Sandwell Koleji

Ivor Neill, Kuzey Batı Bölge Koleji

Jacqueline Turner, Kuzey Batı Bölge Koleji

Sean Patterson, Farnborough Teknoloji Koleji

Steph Lee-Vae, Bedford Kolej Grubu

Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen Yılın FE Takımı Ödülü

Ek Öğrenme Desteği (ALS) Ekibi, The Oldham College

Motorlu Araç Takımı, Bedford College Grubu

NWRC Seviye 3 Pearson BTEC Seviye 3 Sağlık Çalışmaları Ekibinde Ulusal Genişletilmiş Diploma, North West Regional College


Kaynak : https://schoolsweek.co.uk/80-winners-scoop-silver-at-the-2022-pearson-national-teaching-awards/

Yorum yapın

SMM Panel